Teşekkürler

Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir…

Hayatınızın en özel gecesine ev sahipliği yapmaktan kıvanç duyuyoruz. Bu mutlu gecenizde herşeyin kusursuz olması için çalışmaktayız. Sizlerden de duyduğumuz keyifli yorumlar bizleri mutlu etmektedir.

Sizlerden Gelen Yorumlar:

Düğün günümüzde (17.06.2019) aniden bastıran yağmura rağmen Ayşegül Hanım’ın verdiği enerji ve destek sayesinde hiçbir misafirimiz mağdur olmadı ve çok eğlendik, düğün videomuzu izlerken bile ilk günkü gibi eğleniyoruz. Kesinlikle pişman olmayacağınız bir mekan.


20.07.2019 ‘ da oğlumun sünnet düğünü için tercih etmiştik Qubbe Bahçe’yi, mekana at üzerinde giriş yaptırdılar, misafirlerimle birebir ilgilenildi. Oğlum adına çok mutluyum, her şey için teşekkürler.


25 Ağustos 2019 daki düğünümüz için kır düğünü mekanları ararken Ayşegül Hanım’la tanıştık ve iyi ki de tanışmışız. Düğün sürecindeki stresimizi tamamen izole edip, heyecanımızı bizimle birlikte paylaşan bir firma. Her şeyiyle yanımızda olan ve desteğiyle daha da şenlendiren bir düğünümüz oldu. Yüzümüzden gülümsememizi, yüreğimizden tadımızı eksik etmedi. Herkese kesinlikle gönül rahatlığıyla tavsiye eder, önceliğiniz olmasını temenni ederiz. İyi eğlenceler.. 🙂


Merhaba, 24 Ağustos 2018’de tarihinde düğünümüzü LifePark Hint Bahçe mekanında gerçekleştirdik. Her şey tam olarak istediğimiz gibi gerçekleşti. Gerek mekan olarak gerek düğün içeriğindeki kareografileri yaratmak amaçlı olarak çok güzel ilgilendiler ve yardımcı oldular. Düğünden sonra bir çok arkadaşım düğününü gerçekleştirmek için bize fiyat bilgisi danıştılar. LifePark ekibine ve Ayşegül Hanım’a teşekkür ediyoruz. Rüya gibi bir gece yaşadık.


18 temmuz 2019’da düğünümüz LifePark’da yapıldı.Nereden başlayacağımı bilmiyorum çünkü düğünün her detayı tek kelimeyle mükemmeldi! Dekorasyon konusunda beni mutlu etmek için kolkteyl alanına samanlar koyuldu kasalar konuldu vazolar farklı süslendi tam bir country tadında düğün oldu sayelerinde.Deniz ablaya ayrıca bunun için teşekkür etmek istiyorum.Bitmek bilmeyen sorularımıza ve isteklerimize karşı yılmayan ve her konuda yardımcı olan Ayşegül ablaya sonsuz teşekkür ediyorum! Dj Hakan bey zaten bir efsane, düğün ortamında seçtiği müzikleriyle herkes coştu:) Hala arkadaşlarımdan ve akrabalarımdan güzel feedbackler alıyorum. Fotoğrafçı ve kameraman tam anlamıyla profesyoneldi.Düğüne katılan herkes yemeklerin çok lezzetli olduğunu söyledi. Düğünüm hayal ettiğimden çok çok daha güzel oldu! Muhteşem bir atmosferi var mekanın kesinlikle evlenmeyi düşünen herkese burayı tavsiye ediyorum!


Düğün yapmayı düşünenler heryere bakın evet fakat LifePark ve ekibi ile mutlaka tanışın 16. Eylül 2018 de düğünümüz oldu herşeyden cok memnun kaldık LifePark ve ekibine çok teşekkür ederiz. Sosyal medya yorumları masal gibi düğünün oldu mesajları ile dolu bilginize 🙂 sevgi ve saygılar.


Merhaba, öncelikle herşey için çok teşekkür ederiz. Tam istediğimiz gibi bir düğün oldu 🙂 Sade, sıcak ve eğlenceli. Başta Lifepark olmak üzere Ayşegül hanıma Deniz hanım, Okan bey ve fotoğraf ekibine, o gece tüm çalışanlara, hepinize tekrar teşekkürler. Özellikle yemekler ve müziklere dair birçok dönüş alıyoruz; ”Dj’i çok beğendik çok eğlenceli dakikalar geçirdik misafirlerimizde çok memnun kaldı ve pasta harikaydı, Evlilik aşamasında olan  tüm arkadaşlarıma tavsiyem Life Park olacak 😉 Görüşmek üzere, sevgiler (hint bahçe)


Dün akşam için öncelikle Lifepark ailesine teşekkür ederiz. Tüm misafirlerimizi ve bizi çok güzel ağırladınız.Kapalı havaya rağmen tüm misafirlerimiz mekanın güzelliğinden çok etkilendiler. Ayrıca yemeklerden ve servisinizden herkes çok memnundu. Biz çok yiyemesek de tadına bakabildiğimiz her şey gerçekten son derece lezzetliydi.Çok Eğlendiğimiz bir düğündü oynamaktan ayaklarımız hala agrıyor  Gönül rahatlığıyla herkese tavsiye edebileceğimiz bir organizasyon yaşattınız. Harika bir ekibiniz ve ekip içi çalışmanız var çok güzeldi her şey.Bu güzel gecede emeği geçen herkese tekrardan sizin nezdinizde çok teşekkür ederiz.Gerçekten bizi evimizde hissettirdiniz .(hint bahçesi)


Düğün öncesi (23.06.2018) pek çok mekan ile görüştük ve en sonunda her türlü detayı göz önüne alarak QUBBE Bahçede yapmaya karar verdik. Önceki yorumlarda abartılıyor diye düşünmüştük, ama gerçekten Lifepark ekibi düğünden aylar öncesinden itibaren her soru ve sorunumuzda yanımızda oldu. QUBBE Bahçe’nin anlaşmalı olduğu tüm firmalarla istediğimiz detayları tek tek görüştük ve hepsi aynı samimi yaklaşım ile karşıladı bizi. Bu konuda kısıtlanmamak da bize çok güven verdi. Düğün günü geldiğinde ise ne kadar doğru bir tercih yaptığımızı bir kez daha gördük. Tüm personelin işini özenle yapıyor olduğunu görmenin rahatlığı ile çok keyifli bir gece geçirdik. Yakınlarımızdan duyduğumuz güzel sözler de bizi çok mutlu etti. Konuştuğumuz detayların hiçbirinde eksik yoktu, aksine her şey beklediğimizden de güzeldi. Kır düğününün özgürlüğü ve samimiyetini profesyonel bir tesis konforunda yaşayabilmek çok güzeldi. Bu yüzden QUBBE Bahçe ekibine ve anlaşmalı oldukları firmaların yöneticileri ve çalışanlarına çok teşekkür ederiz.


14 temmuz 2019 da yaptığımız düğün organizasyonunu çok beğendik. Çalışanların ilgisi, hizmeti çok güzel. Düğünümüzü kır düğünü olarak yaptık. Açık havada 250 kişilik bir organizasyon gerçekleştirdik. Yağmur  yağması ihtimaline karşın mekanda önlem olarak çadır şemsiyeleri var.Oturma düzenini istediğiniz takdirde şemsiyeli olarak dizayn edebiliyorlar. Yaz mevsimlerinde tercih edilebilir bir mekan. Bahar aylarında değil de, yaz aylarında düğün düşünenlere tavsiye ederim. Bizim düğünümüz açık büfe bir  düğündü,.Herkes kendi yemeğini kendi alıyordu. Sadece yaşlılarımızın olduğunu olduğu iki masamız vardı. Onlar kendi yemeğini alamaz diye onlara servis yapılmasını istedik. Mekanda localar ve standlar var. Süslemeleri çok güzeldi. Orgaizasyon tam istediğimiz gibi gerçekleşti. Misafirlerim de her şeyden memnun kaldı.Çok eğlenceli bir davet oldu. Biz yemeklerden yiyemesek de( heycandan ) konuklar çok güzel olduğunu söylediler.Mekanın anlaşmalı olduğu bir fotoğrafçısı var semih ve Serkan beyler  onlarla çalıştık ve onlardan da çok memnun kaldık.


Biz de nişanlımla 07.07.2018 tarihindeki düğünümüzü buradaki olumlu yorumlardan yola çıkarak  Lİfepark Nar bahçede yapmaya karar verdik. İlk izlenim her zaman önemlidir herşeyin görünenden daha güzel olacağına inanarak görüşmeye gittik ve görüştük detaylı bir şekilde alanı,fiyatı,organizasyonu öğrenmiş olduk ve bizi organizasyonlarını görmek için yakın tarihteki bir düğüne davet etti.Bizde görmek için düğün günü oradaydık tabi bu düğün Cam bahçe dedikleri bahçelerinde gerçekleşti.O kadar güzel bir düğün oldu ki misafirlerin karşılanmasından çiftin alana çıkışına kadar deneyimleme imkanımız oldu.Çünkü o kadar eğlenceli dakikalar yaşadık ki biz bile tanımadığımız insanların düğününde oynadık coştukça coştuk 😀 eğer ekim yada kasım aylarında düğünümüzü yapacak olsaydık terciğimiz hiç şüphesiz Cam bahçe olurdu ama yazın yapacağımız için haziran ayını sabırsızlıkla bekliyoruz ve aynı güzellikte Nar bahçenin olacağını artık kesinlikle eminiz organizasyonumuzu Lİfepark ve diğer ekip çalışanlarına emanet edebileceğimizi kendimiz deneyimlemiş olduk.


11 Ağustos 2018 tarihinde gerçekleşen düğünümüz tam olarak rüya gibiydi diyebilirim. Herşey çok ama çok güzeldi. Sunum, süslemelerden eğlenceden müzikden tutun herşey beni büyüledi. Düğünüme hazırlanırken beni her konuda rahatlatan stresi üzerimizden alan ve gecemizin muhteşem geçmesini sağlayan tüm çalışanlara tek tek sonsuz teşekkür ederim. Hakkı beye ayrıca teşekkür ederim. Unutulmaz bir düğün oldu, emeğinize sağlık.Qubbe bahçe birlikteliğimize söz verdiğimiz en güzel dakikalara şahit oldu ve bunu gönül rahatlığıyla dile getirebiliyorum.Tekrardan tüm Qubbe bahçe çalışanlarına sonsuz kez teşekkür ederim.


Ayşegül hanım merhaba,haftasonu gerçekleştirdiğimiz düğünümüzle ilgili başta siz olmak üzere tüm Lifepark ekibine teşekkür ederiz  En güzel günümüzde ilk dakikadan itibaren en güzel şekilde ilgilendiğiniz,samimiyetiniz ve özveriniz için önce size ve Lifepark Ekibine güzel yemekler hizli ve güleryüzlü servis için garson arkadaşlarımıza cok teşekkür ederiz.Özel günümüz sizlerinde özverisiyle birlikte tam hayal ettiğimiz gibi geçti,sevgiyle kalın.


Düğün, genel olarak herkesin ilk defa yaptığı bir şey; bu sebeple her detayına hakim olabilmek imkansız. Böyle anlarda sırtınızı işin her detayından anlayan, profesyonel bir ekibe yaslayabilmek çok önemli.Düğün günümüz sağlık sorunları sebebiyle tatsız başladı, ancak harika bitti. Aklımıza takılan her konuda (başkasının görevi olan konular da dahil olmak üzere) bize destek oldunuz ve kaygılarımızı gidererek bize harika hizmet verilmesini sağladınız. Hint bahçe ve ekibine çok teşekkür ederiz.


Nar bahçe mekan olarak gayet güzel. Işıklandırma, ses sistemi çok iyiydi. Fotoğrafçıdan ve servisten memnun kaldık. Yemekler her masaya gitti. Organizasyon öncesi ve günü sıkı bir takip var hep böyle kalmanız dileğiyle Lifepark Nar bahçe ve ekibine çok teşekkür ederiz.


Temmuz 2019 da gerçekleşen düğünümüz için Nar bahçe ile anlaştık. Gerçekten düğünümüz çok güzel oldu,çok eğlendik müzik bir harikaydı ışık oyunlarını söylemiyorum,garsonların ilgisi ve saygısı çok güzldi tüm Nar bahçe ailesine herşey için teşekkür ederiz.


Tarih olarak 06.06.2018 ve hayalimde ki yerde düğün yapmak inanılmaz büyük bir mutluluk. Bazı kişiler çok uzak diyebilir, yağmur yağabilir diyebilir. Kesinlikle hiç kimseyi dinlemeyin ve sadece hayalinizi gerçekleştirin. Çünkü şehir trafiğinden uzak ve doğayla iç içe güzel bir mekan. Başta Lifepark ailesi ve  tüm ekibe sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. Rüya gibi oldu düğünüm çok eğlenceli dakikalar yaşadık. Herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederiz. Gelen misafirlerimiz dahi çok beğendi. Mekan masallardaki gibi .


15.09.2018 de düğünümüzü burada gerçekleştirdik. sarıyer taraflarında birçok düğün yapacak yer olmasına rağmen kararımızı Qubbe bahçe olarak verdik, iyi ki de öyle yaptık,çok eğlenceli dakikalarımız oldu misafirlerimizde çok memnunlardı eğlencelerden oynamaktan bir hal oldular 😀 Ayşegül hanım ,hakkı bey ve çalışan tüm personel herkes işini layığıyla yaptı. beklediğimizden çok daha güzel bir düğün yaşattılar bize.Hersey için hepinize teşekkürü ayrı ayrı borç biliriz.


Bir arkadaşımızın önerisi ile gitmiştik, çok da beğendik ve hatta opsiyon bile yaptırdık. Hayalimiz kır düğünü olduğu için anlaşma sağladık ve kesinlikle tavsiye ediyorum. Bizimle çok güzel ilgilendiler, yağmura ve soğuğa rağmen her bahçeyi tek tek ve dakikalarca gezdirip en ince detaya kadar anlattılar.Organizasyon konusunda olukça başarılılr, burada düğün yapmaya karar verdiğiniz takdirde anlaşma sonrasında hiç birşeyi kafaya takmanıza gerek yok, en başında ne konuşuluyorsa en sonunda onu alarak çıkıyorsunuz.. Aynı konseptte düğün yapan çok yer var ancak organizasyon ve eğlence burada baya bir iddialı ve başarılı duruyor.


Birbirinden guzel 4 adet bahcesi olan Life parkta gerceklesecek olan dugunumuz icin sabirsizlaniyoruz. Organizasyonlarını görmek için gittiğimiz Cam bahçeydi diye hatırlıyorum düğünden çok mennun kaldık misafirlerin karşılanmasından,törene davet edilmesinden artık hangisinden bahsedim bilemedim 😀 gerçekten fevkalade ve eğlenceli bir düğündü,diyeceğim o ki kir dugunu isteyenlerin baska hic bir mekana bakmasina gerek yok.


Duygu & SerhanIMG-20170710-WA0009
Düğün Tarihi: 30 Haziran 2017
Bahçe: Nar & Cam Bahçe

Bizim için düğün gerçekten nasıl anlamlandıracağımızdan emin olamadığımız bir etkinlik idi 🙂 Özellikle Merve’nin desteği ve adını bilmediğimiz, hiç tanışmadığımız ekip arkadaşlarınız sayesinde çok güzel bir gece geçirdik. Bizler için önemli olan olabildiğince sade, samimi, sevdiklerimizle güzel bir an paylaşabilmekti. Bu da sizlerin de emeği ile mümkün oldu. Samet’e de ayrıca sevgilerimizi iletirsiniz, patlayamayan şampanya geceye damga vuran anlardan biri oldu :)))
Tekrar görüşmek üzere,
Çok teşekürler ve Sevgiler Duygu & Serhan

Ceren & Mehmet Ali
Düğün Tarihi: 24 Eylül 2016
Bahçe: Nar & Cam Bahçe

Herşeyden önce her detayımızla sanki kendisi evleniyormuş gibi ilgilenen ve çözüm bulan düğün planlayıcımız(wedding planner) Ceylan Hanım’a çok teşekkür ederim.
Cam bahçede aldığımız hizmet üst düzeydeydi. İstediğimiz her detay ve fazlasını düşünmüşlerdi. Aradan 1 ay geçmesine rağmen hala düğün hakkında övgüler alıyoruz. Yemekler ve pasta çok lezzetli olup serviste ise hiç problem yaşanmamış.(Sonrasında misafilerden aldığımız geri dönüşlere göre)
Cam bahçenin üzerinin kapanıyor olması soğuk bir Eylül gecesinde hayatımızı kurtardı diyebilirim. İnsanlar hiç üşümemişler. Profesyonellik açısından Ceylan Hanım ve ekibine gözünüz kapalı güvenebilirsiniz.
Fiyat ile aldığınız hizmeti karşılaştırdığınızda aldıkları parayı son kuruşuna kadar hak eden bir müessese


Cansu & Caner

Düğün Tarihi: 14 Ağustos 2016
Bahçe: Qubbe Bahçe

Teşekkürler teşekkürler teşekkürler. Lifepark hem benim hem kardeşimin düğününe ev sahipliği yapmış bir mekan. 2 sene önce kardeşimin düğününü Nar bahçede yaptığımızdan ve herşeyden memnun kaldığımızdan başka bir mekana bakmadan yine Lifepark bünyesinde bulunan bir bahçeden yana kullandık tercihimizi. Çünkü kalitesinden emin olduğumuz bir mekan varken hayal ettiğimiz o günü riske atmak asla istemedik. Tekrarı asla olmayacak bir gündü. Şuan sadece fotoğraflarla,anılarla,izlediğimiz videolarla ogün ki gibi olmasada yine içimizi kıpırdatan anılarla kaldık. Olsun şuan bakınca bu bile çok güzel.


Meryem & Anıl

Düğün Tarihi: 12 Ağustos 2016
Bahçe: Qubbe Bahçe

Düğün demek siz demek,aileniz demek,çevreniz demek,ailenizin çevresi demek derken 450 kişiyi ağırladığımız bir gün oldu. Kendi evimde misafir ağırlasam bu kadar kusursuz olmazdı. Personelinden yöneticisine kadar herkesin ilgisi tek kelimeyle mükemmeldi. Benim en güzel en özel günümün mimarı olan bu mekan ve işletme sahiplerine burdan da bir kez daha teşekkürlerimi iletiyorum.


Sevgi & Ümit

Düğün Tarihi: 12 Ağustos 2016
Bahçe: Nar Bahçe

Kış ayında başlayan mekan arayışımız Lifeparkta son buldu 🙂 İlk anda bizim için uygun olan Nar bahçeye baktığımızda bomboş bir alan kuru ağaçlarla karşılaştım. Asla olmaz demiştim. Fakat yetkili arkadaşımız bize öyle bir hayaller kurdurdu ki dönüp dolaşıp oraya geldik. İyiki dinlemişiz diyoruz şimdi. Tek firmayla sınırlandırdıkları süsleme zorunluluğu haricinde benim için olumsuz olan hiç birşey yoktu. Eğer  kışın mekan arayaşındaysanız kuru ağaçlar sizi asla yanıltmasın.


Deniz & Anıl

Düğün Tarihi: 5 Ağustos 2016
Bahçe: Nar Bahçe

Benim için yıllar sonra hala ilk günkü heyecanla anlatacağım bir düğün oldu. Aylar geçti hala aldığım yorumlarla iyi ki diyorum. Yemekler, servis harikaydı. Mekan zaten başlı başına güzeldi. Kendimi eğlencenin doruklarında bulduğumda yanımda sürekli bana içecek servisi yapmak için bekleyen servis arkadasımıza, aynı şekilde ilk günden itibaren dostca kendi düğünüymüşcesine ilgili olan dugun planlayıcımıza ve de mekanın tüm yetkililerine sonsuz teşekkür ediyorum.


Esra & Emre

Düğün Tarihi: 29 Temmuz 2016
Bahçe: Qubbe Bahçe

29 Temmuz 2016 tarihinde Qubbe Bahçede oldukça görkemli bir düğün ile hayatımı sevdiğim adam ile birleştirdim.Düğün öncesi hazırlık bölümünde oldukça tecrübesiz ve ne istediğimi bilmediğim bir yola girmiştim.Eşimin ve benim aklımda ki düğün şekli yemekli değildi ama aileler söz konusu olunca düğünümüz yemekli,misafirlere göre şekillenip alkollü olan bir davete dönüştü. Bu konuda en büyük desteği gösteren bizi yönlendiren,düğünümüzle ilgili güzel şeyler vaad eden ve bunun gerçekleşmesini sağlayan Çisel Hanım’dı. Bu süreçte biz onu çok yorduk,çünkü çok tebrübesiz ve daha öncesinde bu konuda hiç merak edip araştırmayan bir çifttik. Gerek Çisel hanıma gerek Lifepark ailesine teşekkürlerimi burdan iletmek istedim ve bu memnuniyetimi sizlerle paylaşmak istedim.


Tuğba Arzu Hürcan & Melih Toprak

Düğün Tarihi: 23 Temmuz 2016
Bahçe: Hint Bahçesi

Hint bahçesinin orman ile iç içe olması sebebi ile ortamı müthiş. Müzik, süsleme firmalarının da emeği ile davete gelen arkadaşlarımız gittikleri en güzel, eğlenceli düğün olduğu yönünde yorumlarını paylaştılar. Özellikle Çisel hanıma o günü daha da güzelleştirdiği için çok teşekkür ederim. Düğün günü ile ilgili sadece yemekleri bir gelişim yönü olarak görüyorum, servis çok iyiydi ancak yemekler biraz geliştirilebilir. Tümüyle düğünden ve Hint bahçesi’nden çok memnun kaldık, teşekkür ederiz.


Berna & Kamuran

Düğün Tarihi: 10 Temmuz 2016
Bahçe: Qubbe Bahçe

Aklımızda evliliğe dair en ufak bir düşüncemiz yokken kendimizi nikah günü alırken,o telaşın içine girmiş,otel düğünümü yoksa kır düğünümü olsa sadece sade bir nikah seremonisi mi diye düşünürken en son kendimizi Qubbe Bahçe’de bulduk. Ben bu bahçeye adım attığımda neyi nasıl yapsam diye düşünmekten kendimi alamadığımı farkettim. Tabi ki tek mekanın güzelliği olmuyor tercih etme sebebi ama emin olun ki o hissi yaşadığınız bir yer varsa orası doğru yerdir. Bende öyle oldu,bu zamana kadar verdiğim en doğru kararlardan biri eşim diğeri de düğünümü gerçekleştirdiğim QUBBE BAHÇE.


Suna & Uygar

Düğün Tarihi: 9 Temmuz 2016
Bahçe: Nar Bahçe

İlk andan itibaren yanımızda olan tüm Nar bahçe çalışanlarına bir kez daha teşekkür etmek isterim. Benim gibi detaycı olan bir gelin daha olduğunu sanmıyorum. Mekandan yemeğe herşeyi en ince ayrıntısına kadar inceleyip bitmeyen sorularımla herkesi hergün defalarca arasamda bıkmadan, usanmadan bana her defasında sorularımı bana detaylıca anlatan düğün sorumlumuz ceylan hanım’a servisteki arkadaşlarımıza ve de bize yönetici gibi değilde abi gibi yaklaşıp yardımcı olan özkan bey’e sonsuz teşekkürler. Herkese gönül rahatlığıyla Nar bahçeyi önerebilirim. Bu sene yine görüşeceğiz arkadaşımın düğününde 🙂


Aslı & Onur

Düğün Tarihi: 4 Haziran 2016
Bahçe: Qubbe Bahçe

Tanıdıklar aracılığıyla bulduğumuz bir mekan oldu Qubbe Bahçe. Mekana karar verdikten sonra çalışılmış olan firmalara yönlendirildiğimizde bunu çok saçma bulmuştuk. Mekanın çalıştığı firmalar dışında başka bir firmayla çalışamayacağımız söylendi bize bu durumu çok katı bulmuştuk ve biraz önyargı yaratmıştı bizde bunun ne kadar doğru bir karar olduğunu davetle ilgili düğün günümüzde ve düğün gününe kadar olan süreçte düğün planımızda bize yardımcı olan çalışan her arkadaşın desteğiyle ne kadar doğru olduğunu gördük. Eksiklerimiz stresten yoğunluktan düşünemediğimiz her detayla bizzat ilgilenip bizi yönlendirdiler. Hayal etmekle gerçekleştirmek bu sebeple çok kolay oldu. Emeği geçen herkese,özellikle işletme sahibi Erdem Bey’e sonsuz teşekkürler.


Arzu & Yalçın

Düğün Tarihi: 21 Mayıs 2016
Bahçe: Qubbe Bahçe

Lifepark içerisinde birden fazla düğün yapılabilecek mekan olmasına rağmen Qubbe Bahçe bana fazlasıyla görkemli gelmişti.Çok yorucu bir süreçten geçmiştik ve şimdiden düğün davetini düşünen herkese sabır diliyorum çok yorulacaksınız neyse ki biz bunu atlattık. Keşke ilk baktığımız mekan Lifepark olsaydı bizde fazla uğraşmıyor olsaydık. Ama bütün yorgunluğa,koşturmaya değicek bir düğün yaşadık,yaşattık.İşini iyi bilen bir işletmeyle çalışıyorsanız eğer,ortaya çıkan sonuç hala kulağınıza gelen ve konuşulan bir düğün oluyor. Çok memnun kaldık,herkesin emeğine teşekkür ederiz.


Reyhan & Adnan

Düğün Tarihi: 21 Mayıs 2016
Bahçe: Nar Bahçe

Yazın en yağmurlu günü oldu düğünüm. Sabah uyandığımda tamamen hüsrandı benim için. Fakat Nar bahçeye geldiğimde sevinç çığlıkları attım. Herşey çok güzeldi. Herşey mükemmeldi. Bir süre sonra yağmur bizim için ferahlatıcı bir unsur olarak kaldı. Bu arada pastalarının tadını söylemeden edemeyeceğim. Burdan tekrar tekrar bizimle birlikte ağlayıp gülen nar bahçe çalışanlarına sonsuz teşekkürler…


Sevil & Ahmet

Düğün Tarihi: 20 Mayıs 2016
Bahçe: Qubbe Bahçe

Mekandan önce tarihe karar vermek çok zor oldu bizim için. Mayıs ayımı Temmuz ayımı diye düşünürken istediğimiz tarihte müsaitlik durumu bulamayınca maalesef Mayıs ayında karar vermek durumunda kaldık,ertelemek istemiyorduk.En büyük tedirginliğimiz havaydı. Ya yağmur yağarsa ? diye çok strese girmiştik düğün gününe kadar ki biz çok şanslıydık hava gayet iyiydi yağmur yoktu ve güzel bir düğün daveti bizi bekliyor derken zaman o kadar çabuk geçti ki.. Her zaman gelin ve damat düğünden bir şey anlamaz derlerdi de inanmazdım yaşadık ve gördük. Belki heyecan belki stres bilmiyorum ama ben herşeyden çok memnun kaldım,ilgi alaka kendi düğünüyle ilgilenir gibi mekanın düğününüzle ilgilenmesi gerçekten yüzlerce teşekkürü hakediyor.


Berna & Gökhan

Düğün Tarihi: 15 Mayıs 2016
Bahçe: Nar Bahçesi

Nereden başlasam bilmiyorum. Mayıs ayı soğuk olur diye hop oturup hop kalktığımdan mı ? Yemekler soğuk olacaktan mı? İçecekler yetmezden mi? Ve her defasında bizimle arkadaş gibi olan Lifepark çalışanlarından mı? Mayıs ayı kır düğünleri için en güzel ay diyebilirim. Yeşillerin içindeki havanın tatlı ılıklığı tam açık alan düğünü için uygundu. Yemeklerin böyle lezzetli böyle sıcak ve güzel sunumlu olmasını hayal bile edemiyorduk. Ben gece boyunca tabii ki dans pistindeydim ama aldığım geri dönüşlerde herkes gayet mutluydu. Gece sonunda bizimle 8 ay boyunca ilgilinen arkadaşımızı vedalaşmak için karşımızda görünce nekadar doğru bir karar verdiğimizi anladım. Tekrardan teşekkür ederim.


Zeynep & Kıvanç

Düğün Tarihi: 20 Eylül 2015
Bahçe: Hint Bahçesi

Misafirlerimiz ambiyansa bayıldı. Tabi ki bizde öyle. Misafirlerimizin anlattığı kadarıyla ingiliz stilinde yeşilliklerin arasında harika bir konseptteydi. Havanın da güzel olması yani bol güneş ışığının olması da bizim şansımızdı 🙂 Menüde Sınırsız içki şampanya sıcak soğuk ikramlar vs. bunu gibi şeyler vardı. Ambians kesinlikle harikaydı. En çok beğenilen ise pastasıydı. Görsellik olarak çok çok başarılı ve farklı bir mekan. Hizmetle ilgili de çok büyük bir sorun yaşamadık. keyifli bir düğün geçirdiğimizi söyleyebilirim.


Sidar & Serdar

Düğün Tarihi: 18 Eylül 2015
Bahçe: Nar & Cam Bahçe

Bizde Life park Ailesinin bir parçası olduk, herşey en ince ayrıntısına kadar düşünülmüştü ve bizim en mutlu gecemizdi,tekrardan herşey adına herkese teşekkürlerimizi iletiyoruz.


Hülya Çıvgın

Düğün Tarihi: 19 Eylül 2015
Bahçe: Hint Bahçesi

Çocuklarımın istediği gibi bir düğün oldu düşünün ki üzerinden aylar geçmesine rağmen organizasyonumuz hala konuşuluıyor. çalışan herkes garsonundan dj ine çok naziklerdi ve kendi düğünleri gibi ilgi gösterdiler. hemen hemen her masaya 1 garson düşüyordu ve hiçbir misafirim garson aramak için çaba sarfetmedi. Yemeklerin tamamı sıcaktı ki bu çok önemli bir konu. mekan sahibi ve üst düzey 2 yetkili düğün sonrasına doğru mekana uğradılar ve herhangi bir aksilik olup olmadığını öğrenmek istediler bu çok güzel bir ilgiydi. çok memnun kaldık. kır düğünü konseptinde olan düğünümüz orman içerisindeydi ve masa düzeni süslemeler görsellik herşey konsepte uygundu. yaklaşık 250 kişi konuk ağırladık ve konuklarım da çok memnun kaldı sağlanan hizmetten hala beni arayarak mekan ile ilgili ön ayak olmam isteniyor bu çok güzel bir durum…müziğinden ışıklandırma sistemine kadar herşey süperdi konum olarak da oldukça kolay bulunabilir bir mekan. Herşey için teşekkürler.


Bilinç & Mert

Düğün Tarihi: 12 Eylül 2015
Bahçe: Qubbe Bahçe

Biz oldukça büyük ve yeşili bol bir kır düğünü istiyorduk hep. Kapalı bir otel düğünü bizim ruhumuzu yansıtmıyordu. Qubbe Bahçe de tam ormanın içinde olması ve büyük olması nedeniyle çok ilgimizi çekti. Mekan lokasyon olarak da zorlayıcı gelmedi. Sarıyer’e ulaşım rahat olur diye düşündük. Bir de kır düğünü istediğimiz için, açık mekan düğünlerinin kabusu olan yağmura karşı alınan önlemler çok önemliydi. Qubbe Bahçe’de ekibin hızlıca kurabildikleri çadırlar vardı ve yağmura karşı hazırlıkları oldukça iyi görünüyordu. Keza bizim düğünümüzde de inanılmaz bir yağmur yağdı ve bu bizi hiç etkilemedi.


Ahu Çalışkan

Düğün Tarihi: 12 Eylül 2015
Bahçe: Qubbe Bahçe

Rüya gibi bir düğün gerçekleşti. Açık hava kır düğünüydü. Yemekler, sunum, hizmetleri hakkında söylenebilecek tek şey çok güzel olduğu. Yeni evlenecek çiftlerimiz araştırma yaparken bu mekanı mutlaka listelerine almalılar.


Yağmur Ağcaoğlu

Düğün Tarihi: 6 Eylül 2015
Bahçe: Hint Bahçesi

Öncelikle açık bir mekan çalışanlar ilgilenenler ilgi ve alaka çok iyi, ulaşımı rahat, görsellik açısından masa düzeni süslemeler çok güzel yeşillik içerisinde olan bir mekan, hizmeti gayet güzel hizmete göre fiyatı çok uygun.


Gamze Aslan

Düğün Tarihi: 29 Ağustos 2015
Bahçe: Qubbe Bahçe

Her zaman gidip gördüğüm bir yer. Harikaydı. Masalar süslemeler herşey benim istediğim yerlere koyuldu. Salonunu daha dar olarak bekliyordum fakat beklediğimden çok çok geniş olmuştu. Yetkililer çalışanlar tamamen disiplinli çok düzenli çalışıyor. İstediğimden çok daha güzel ‘masaaalll’ gibi oldu.


İdil & Berk

Düğün Tarihi: 29 Ağustos 2015
Bahçe: Hint Bahçesi

Hayatimizin en guzel gununu bizlere yasattiginiz icin coook tesekkurler!!! Tüm ekibin titizligi, sonsuz destegi, mekanin dogal guzelligi, yemeklerin lezzeti, ambians, muzik her sey mukemmeldi!! Instagramdan cikmis bir kir dugunu istiyorsaniz, Istanbuldaki en dogru yerin Hint Bahcesi oldugunu gonul rahatligiyla soyleyebilirim. Daha ilk adiminizda agaclardan olusan bir avluya girmis gibi hisseyorsunuz, Istanbuldan uzak ama aslinda bir o kadar yakinsiniz. Ayrica tum isteklerinizi, hayallerinizi gerceklestirmeye calisan bir ekibin olmasi ise en buyuk sansiniz oluyor. Hayatinizda sadece bir kere olacak bu ozel gunu Hint Bahcesi ekibine gonul rahatligiyla emanet edebilirsiniz.


Cansu Yazıcı

Düğün Tarihi: 29 Ağustos 2015
Bahçe: Hint Bahçesi

Doğal bir yer olması ve ormanlık alan olması adına tercih ettik mekanı ve çok kalabalık olmayacağımızı düşündüğümüz için tercih ettik. yaklaşık 170 kişiydik konuklarımın düğün sonrası geri dönüşleri oldukça olumlu oldu herkes çok memnun kalmış. yetkili ve çalışanlardan oldukça memnun kaldık. Lokasyon olarak da oldukça kolay bulunabilir bir mekan. yemekleri güzel ve her şeyin istediğim gibi olduğu iyi bir deneyimim oldu.


İnci & Kadir

Düğün Tarihi: 23 Ağustos 2015
Bahçe: Nar & Cam Bahçe

Personel son derece hizli, herkesle tek tek ilgilenildi. Orkestra canlı müzikle muhteşem bir gece yaşattı, eğlenceye doyduk. Ceylan Hanım gerçek anlamda isinin ehli. Sağduyusu ilgisi hiç eksik olmadı sonsuz teşekkürler. Eğer gerçek bir kır düğünü istiyorsanız burayı tercih edin derim ben tüm gelin damat adaylarına. İlk andan itibaren her an arkanızda isteklerinizi güleryüzle gerçekleştiren bir ekip var. Ekip tüm gece boyunca herşeyin düzeniyle tek tek ilgilendi. Müzikler bir harikaydı. Mekan tam istediğimiz gibi süslenmişti. Üzerinden haftalar geçti, biz hala davetlilerin memnuniyetini dinliyoruz. Melek insanlar Erdem-Pınar İpekçi, ekipleriyle aile olmayı başarmışlar, sonsuz teşekkür ederiz. Daha nice organizasyonlarda buluşabilmek umuduyla…


Merve & Tuncay

Düğün Tarihi: 22 Ağustos 2015
Bahçe: Hint Bahçesi

22 ağustos 2015’te Hint bahçesinde düğünümüz oldu. Tamamen talihsizlik sorunu düğünümde çılgınca yağmur yağdı. Çok üzüldük 🙁 fakat gerek fotoğrafçımız, gerek Ceylan Hanım, gerekse tüm ekip bize destek için oradaydı.. Sırılsıklam çalışmaya devam ettiler.. Tabiiki de yağmur olmasaydı harika bir görsel şölen olabilirdi ama.. Kır düğünü isteyen çiftler için harika bir bahçe olduğunu söyleyebilirim.. Sadece yağmur yağdığında sahnenin ve oturma alanlarının daha geniş bir şekilde kapatılması daha rahatlatıcı olabilirdi ve daha aydınlık bir alan sağlanabilirdi. Yıl dönümümüzde nikah tazelemek istersem yine Hint bahçesini seçerdim emin olun 🙂


Merve & Hakan

Düğün Tarihi: 22 Ağustos 2015
Bahçe: Hint Bahçesi

Herkese Merhaba
Sırılsıklam etrafımızda pervane olan insanlar vardı o gün. Tüm ekip beni rahatlatmak için gösterdiğin çabaya,dostluğuna,güzelliğine,tam da hayalimdeki gibi bir ortam yaratmana minnettarım.Ceylan hakkını ödeyemem senin defalarca üstüne değiştirip yanıma koştun,her an desteğini hissettim,moralimi yükselttin,dost oldun,kardeş oldun,evimizin kızı oldun.Dün gece sırılsıklam bizim için canla başla çalışan tüm Qubbe Bahçe çalışanlarına minnettarız.Teşekkürler


Ece & Uluç

Düğün Tarihi: 21 Ağustos 2015
Bahçe: Hint Bahçesi

Öncelikle herşey için çok teşekkür ederiz. Tam istediğimiz gibi bir düğün oldu 🙂 Sade, sıcak ve eğlenceli. Tüm ekibe, o gece tüm çalışanlara, hepinize tekrar teşekkürler.
Özellikle pasta ve müziklere dair birçok dönüş alıyoruz; ”Dj’i çok beğendik, pasta harikaydı, nerden aldınız?” 🙂
Evlilik teklifi alan&teklif; eden tüm arkadaşlarıma tavsiyem Life Park olacak 🙂
Görüşmek üzere, sevgiler


Eren Özden

Düğün Tarihi: 15 Ağustos 2015
Bahçe: Hint Bahçesi

Yeşillik ve doğa içerisinde ayrıca açık alan olduğu için tercih ettik. Hizmet kalitesi bakımından çok güzel garson ve yetkili kişilerden memnun kaldık. 250 kişilik bir organizasyon gerçekleştirdim. Ulaşımı rahat, kolay toplu taşıma aracı var. Yemekli bir organizasyondu ve yemekler kesinlikle çok güzeldi masa düzeni süslemeleri, pist alanı çok geniş ve rahattı gelin odası temiz ve konforluydu konuklarım çok beğendi.


Atis Meriç

Düğün Tarihi: 13 Ağustos 2015
Bahçe: Hint Bahçesi

Mekandan fazlasıyla memnun kaldık. 250 kişilik yemekli bir organizasyon düzenledik. Yemekler çok lezzetliydi. Açık bir alandı ve görsellik açısından başarılıydı. Ulaşımla ilgili sorun yaşamadı konuklarımız. Ben o an farkında değildim ama garsonların ilgisinden de konuklarımızın memnun kaldığını düşünüyorum.


Gülşen & Volkan

Düğün Tarihi: 10 Ağustos 2015
Bahçe: Hint Bahçesi

Bir dugunden herkes mi memnun kalir, bir kisinin bile begenmedigi bir sey cikmaz mi?? Demekki cikmadigi da oluyormus. En cok duydugumuz yorumlar: “garsonlar cok hizli. Sanki basimizda bekliyor gibiler. Yemekler bir dugun icin oldukca lezzetli. Ciragan’da bile bu kadar lezzetli meze yemedim. Kolalar bile kutu kolaydi. Ickiler soguk ve tam istedigim gibiydi. Pasta gercekten pasta gibiydi!!! Dj bir harika, davetlilerin profilini hizla okuyup her kesime hitap etti. Ilk kez bir dugunde yerime hic oturmadim. Dugun ve temiz tuvalet, bence en onemlisi buydu!!! Hic gitmek istemedik….”
Size ve ekibinize ne kadar tesekkur etsek az. Hizmet sektorunde calisan biri olarak herkesi ayni anda mutlu etmenin neredeyse imkansiz oldugunun farkindayim. Ve siz bunu basarabiliyorsuniz. Ne yapiyor, nasil yapiyorsaniz devam edin. HA-RI-KA-SI-NIZ!


Gizem Seçkin

Düğün Tarihi: 9 Ağustos 2015
Bahçe: Qubbe Bahçe

Açık bir mekan görselliği ile muhteşem doğa yeşillik cok hoş tu mekan geniş ferah aydınlık bir mekan 300 kişilik bir düğün organizasyonu gerçekleştirdim ulaşımı rahat bir mekan orkestra ve ışıklandırmadan memnun kaldım yemekli bir organizasyondu yemekleri çok lezzetliydi pist alanı ahşap rahat geniş kolonsuzdu gelin odası temiz ve konforluydu yetkili kişi olarak ceylan hanımdan çok memnun kaldım özellikle garsonlar çok ilgiliydiler, mekan olarak muhteşem.


Melisa & Bertan

Düğün Tarihi: 6 Ağustos 2015
Bahçe: Hint Bahçesi

Orman içerisinde kır düğünü konseptinde 120 kişilik yemekli bir organizasyon gerçekleştirdik. Ulaşım olarak kolay bulunabilen bir konuma sahipti. Müzik ve ses sitemi güzeldi. Yetkili ve çalışanlar gayet ilgili ve profesyonellerdi. Mekan çok şık ve güzeldi. Çok memnun kaldık kesinlikle tavsiye ederim.


Pınar & Sencer

Düğün Tarihi: 25 Temmuz 2015
Bahçe: Hint Bahçesi

25 Temmuz’da Sencer ile konuklarımızla birlikte oldukça eğlenceli ve çok keyif aldığımız bir akşam geçirdik. Bizim için önemli olan düğünümüzü açık havada ancak bahçe gibi değil de daha özel bir alanda olmasıydı. Hint Bahçesi bu isteğimizi tamamen karşıladı. Bir bahçe gibi değil adeta ormanın içerisinde saklı bir köşe gibiydi. Düğünümüz misafirlerimizin de bahsettiği üzere hem romantik hem de çok eğlenceli geçti.
Emeği geçen herkese,
Başta Merve olmak üzere tüm ekibe bu güzel gece için teşekkür ederiz.


Tuna Burak Yükselen

Düğün Tarihi: 25 Temmuz 2015
Bahçe: Qubbe Bahçe

Biz mekandan keyif aldık. Güzel ferah bir mekan gayet güzel bir düğün oldu. Mekanın dizaynı için rahatlıkla 10 üzerinden 9 verebilirim. Yetkililerin ilgisi iyiydi. Yemekli bir düğün oldu. Misafirlerimizde bizde çok memnun kaldık, yemeklerden. Mekanda dj var. İstediklerimiz çalındı. M.üzik sistemi iyiydi. Pisti yeterliydi. Fotoğraf çekiminden memnun kaldık. Ulaşımı kolay. Mekanın valesi var. Ekstra dansçı getirilebiliyor mekana yada ışık sistemi. Mekan bunlara da izin veriyor.


Hazal & Erdem

Düğün Tarihi: 25 Temmuz 2015
Bahçe: Qubbe Bahçe

Organizasyon açısından hiçbir aksaklık olmadı. Herşey istediğimiz belirlediğimiz gibi gerçekleştirildi. Mesela benim şeker hastalığım olduğu için devamlı birşeyler yemem gerekiyordu ve garsonlar devamlı bana servis yaptılar. Hiçbir şekilde aksatmadılar ve bu yaklaşımları beni çok memnun bıraktı.
Mekan açık alandı kapalı alanı yok zaten mekanın biz 350 360 kişilik bir kalabalık düğün gerçekleştirmiştik ve mekanda yağmur yağarsa naparız vs diye çok korkmuştum. fakat mekan sahibi alınan bir önlemleri olduğu belirtmişti çok sevinmiştim ki yağmur yağmadı ve çok güzel bir şekilde gerçekleştirdik, Organizasyonumuzu da.
Kır konseptli bir mekan açık alanda çok fazla seçeneğimiz yoktu. Tarih açısından sorun yaşamamıştık. Havuzbaşı düğün organizasyonu gerçekleştireceğimizden açık alanda kır düğünü olsun dedik bu açıdan tercihe ettik.
Birde müzik sistemi pasta vs herşey paket içersinde ayrı ayrı bulunuyordu ve eşimde bende çalıştığımız için fazla koşturamayacağımız için tercih etmiştik ve ana yemekleri pastayı vs tattık herşeyi denememiştik fakat beğenmiştik o şekilde ayarlamıştık.
Mekan Bahçeköyde olduğu için ulaşımı biraz zor sağlanıyor mekanı düşünenler davetlileri için ancak servis kiralamalılar özel araçları olanlar için yol sorunu zaten yaşanmıyor mekanın otoparkı da mevcut olduğu için.
Mekan süslemeler içinde organizasyon firmasıyla çalışıyor firma çok şatafatlı şeyler sunarken ben kır düğünü olacağı için sade ve şıklıktan yana süslemeler kullanmıştım.


Büke Bolat

Düğün Tarihi: 18 Temmuz 2015
Bahçe: Hint Bahçesi

Biz mekanın en çok personelini beğenmiştik çok iyiydiler ve çok yardımcı olmuştular bize her şeyimizle ilgilenmeleri bizim her şeyimize koşturmaları çok güzeldi. servis hizmet kalitesi açısından çok çok iyi bir personele sahipti mekan. Mekanın görselliği manzarası yeşillikler içerisinde olması süslemeleri bulunduğu konum her şeyiyle çok güzel bir mekandı bu açıdan bizde burada yapmaya karar vermiştik.

Açık havada, kır düğünü istiyorduk çok güzel bir organizasyon gerçekleştirdik. 200 kişilikti ve yemekliydi mekanın yemekleri bir harikaydı çok lezzetli ve tam olarak istediğimiz gibiydi zaten düğünden önce bizi mekan iki kere tadım sürecine çağırmıştı ve orada da bir yemek belirlemiştik o akşam belirlediğimiz yemekleri servis etmişlerdi ve yemekleri çok lezzetli tam olarak istediğimiz doğrultudaydı.

Orkestra ve fotoğrafçıda iyiydi ve biz düğünden önce orkestrayla görüşmüştük nelerin çalınması gerektiğine dahil bir liste yapmıştık yüz yüze konuşarak onlarda o akşam o şekilde bizi eğlendirdiler çok güzeldi. Mekan toplu taşımayla da ulaşım sağlayabileceğiniz bir konumda. Otobüs geçiyordu fakat biz araçsız davetlilerimiz için servis kiraladık onların ulaşımlarını o şekilde sağlamıştık ve özel araçlı davetlilerim de zaten otopark sıkıntısı yaşamamışlardı.
Bizim çok memnun kaldığımız bir mekandı hizmetten ilgiden yetkilinin bize yaklaşımı akşama kadar düğün bitimine kadar devamlı yanımızda oluşları bizi çok mutlu etmişti çokta memnun ayrıldık.


Tuğba & Melih

Düğün Tarihi: 23 Temmuz 2015
Bahçe: Hint Bahçesi

Hint bahçesinin orman ile iç içe olması sebebi ile ortamı müthiş. Müzik, süsleme firmalarının da emeği ile davete gelen arkadaşlarımız gittikleri en güzel, eğlenceli düğün olduğu yönünde yorumlarını paylaştılar. Özellikle Çisel hanıma o günü daha da güzelleştirdiği için çok teşekkür ederim. Düğün günü ile ilgili sadece yemekleri bir gelişim yönü olarak görüyorum, servis çok iyiydi ancak yemekler biraz geliştirilebilir. Tümüyle düğünden ve Hint bahçesi’nden çok memnun kaldık, teşekkür ederiz


Maral & Hakan

Düğün Tarihi: 11 Temmuz 2015
Bahçe: Qubbe Bahçe

Düğün öncesi ve sırasında olarak aşama aşama geri bildirimlerime geçmeden önce Ceylancım’a sizler huzurunda ayrı teşekkür etmek isterim. “Bu işler nasıl olur, süreç nasıl ilerler?” konusunda o kadar yardımcı oldu ki işlerin bu kadar rahat ilerleyeceği aklıma gelmezdi 🙂
Tanış & Kaynaş & Haberleş:
Ceylan ile iletişim her türlü çok kolaydı. İşim internet üzerine olduğu için zırt pırt telefonla rahatsız etmektense mail üzerinden ilerlemek işime geldi. Ceylancım da saolsun, hiç geciktirmeden her konuya titizlikle dönüş yaptı.
Yemekler:
Ceylan’ın “Tadım gününe özellikle aç gelin” demesinin bir sebebi varmış. Gerçekten son derece lezzetlilerdi. Düğünde de misafirlerden benzer yorumlar aldık. Her ne kadar düğün günü telaştan aç kalmış da olsam birilerinden pozitif yorumlar almak mutlu etti 🙂
Garsonlar:
Aç kalmak demişken… İsmini hatırlayamadığım garsonlarınızdan birisi bana yemek yedirmek için elinden geleni yaptı 🙂 Ara ara gelip hatırlattı. “Sizinkini kenarda saklıyorum. Acıkınca lütfen gelin yiyin” bile dedi! 🙂 Son derece kibar ve ilgililerdi.
Düğün alanı:
Ne yalan söyleyeyim kışın gelip gittiğimizde “Düğüne kadar bu ağaçlar, çimler yeşerir mi?” diye çok endişeleniyordum. Görür görmez gazeboya aşık olmuştum. Yeşillikler içinde adeta cennet gibi oluyormuş. Harika bir alanınız var!


Sinem & Göktuğ

Düğün Tarihi: 21 Haziran 2015
Bahçe: Qubbe Bahçe

Ve uzun yılların ardından ben de muradına erenler listesine eklendim artık.. tabi ki herkes için kendi düğünü mutlaka ki çok özeldir çok unutulmazdır.. ben benim için bu günü güzelleştiren, anlamlandıran ve unutulmaz kılanlardan size de bahsetmezsem olmaz öyle değil mi? Özellikle organizasyonel süreçlere bu kadar meraklı olan ben bu konuda da çok çalıştım, özenle eledim ve sonucunda da çok memnun kaldım..
Menüleri fiyatları ve içeriklerinden yola çıkarak ilk görüşmeye karar verdiğimiz mekan Life Park oldu. Burayı gördükten sonra farklı bir mekan ile görüşmedik zaten :).
İlk gördüğüm andan sonra değişmeyen fikrim şu ki “hayal dünyası gibi”. Eğer doğayı, yeşilliği biraz olsun seviyorsanız ve minimal ama etkili konseptlerden hoşlanıyorsanız düğün mekanı tercihinizi yapmadan önce mutlaka gidip görmenizi tavsiye derim. İnanın kendi düğünümde sahneden hiç inmeden çılgıncasına eğlenmiş olduğum için mekanın tadını çok da çıkaramadım, pek etrafıma bakma şansım olmadı diye bile çılgınca bir hüzün kaplamıyor değil içimi. Düğünden sonra bir çok arkadaşımdan da ayrıca mekanın çok güzel olduğu, burayı nereden de arayıp bulduğum yönünde bir çok güzel yorum aldım. Hatta onlar da kendi listelerine bu mekanı eklemişler ki bence çok da iyi etmişler..


Ecem & Hidayet

Düğün Tarihi: 8 Haziran 2015
Bahçe: Qubbe Bahçe

Lokasyon olarak mekan çok merkezi bir yerde kolay ulaşılabilir bir yer. yemekli olan düğünümde 200 kişi konuk ağırladık. Yetkili ve çalışanlardan gayet memnun kaldık. Kesinlikle tavsiye edeceğim bir mekan.


Aycan & Hakan

Düğün Tarihi: 5 Haziran 2015
Bahçe: Hint Bahçesi

5 hazıran 2015 gunu hınt bahcesınde gerceklersen dügün torenımız için sizlere tessekkur etmek istedik.
bizim içim ömür boyu sürecek mutlu beraberliğimde sizlerin essız hızmet ve ilginiz sayesınde en mutlu gunumuzde bızlere verdıgınız tüm destekler için çok tessekkur ederız..
Ceylan hanım ve tüm ekibinize ve sonsuz tessekkur eder … Basarılarınızın devamını dilerim …


Duygu İyikul

Düğün Tarihi: 30 Mayıs 2015
Bahçe: Hint Bahçesi

Gündüz 250 kişilik ikramlı bir düğün gerçekleştirdik. Hizmet kalitelerindeki başarıdan ne kadar profesyonel olduklarını ortaya koyuyorlar. Kır mekanı olduğu için tercih ettik. . İlk görüşmeye gittiğimizde bile mekanın yalın hali bizi çekti. İsteklerimiz dogrultusunda süslemeler yaptılar ve çok güzel oldu. Mekanın görselliği harıkaydı şunu söylemek isterim ki bizim için kır alanı yeşillik doğayla iç içe olmak yeterliydi. Pist alanıda gayet yeterli bır alana sahipti. Biz bu mekandan çok memnun kalarak ayrıldık. Bende bu mekanla ilgili araştırma yaparken bu mekanda düğün gerceklesmiş bir çiftin yorumunu okumustum. Mayısta yapacağımız için acaba yağmur yağar mı diye tedirgindim ve yorumu okudugumda önlem alınabildiği yazıyordu. Beni yorumumda başka çiftlere yardımcı olacaksa çok mutlu olurum.


İrem Garip

Düğün Tarihi: 19 Eylül 2014
Bahçe: Hint Bahçesi

mekan dört dörtlük. Biz evlenen çiftler, düğün konusunda acemi olabiliyoruz ve ilk görüşmeye gittiğimde düğünle ilgili olması gereken benim aklıma bile gelmeyecek şeyleri kendilerinin sağlaması beni çok mutlu etti. Benden sonra çevremde olan ciftlerimize önerdik. Hiçbir sorun yaşamadan düğünleri gerçekleşti. Bizler bir kere evleniyoruz. Mekanlarda o kadar çok düğün oluyor ki çok profesyonel şekilde yaklaşıyorlar.