[layerslider_vc id=”4″]

Hakkımızda

ROMANTİK KIR DÜĞÜNLERİNİN EN GÖZDE ADRESİ

İstanbul’un yaşam parkı Lifepark içinde yer alan Qubbe Bahçe, tarihin dokusunu taşıyan Bahçeköy Surlarının yanıbaşında ve orman içinde doğanın tüm tonları ile romantik kır düğünleri vaad ediyor, Hint Bahçesi’nde evlenmek Hint Atalarının bahsettiği üzüntüyü daha en başından şüphesiz büyük bir sevince ve renkli bir aşk yolculuğuna dönüştürüyor, Nar Bahçe’de evlenmek sizlere bolluk ve bereketin kapılarını aralıyor.

Doğaya Lüks dokunuşlar..

Şıklığın doğa ile buluştuğu Bahçelerimizde gerçekleşen düğünler, deneyimli ekibimiz ve seçkin mönülerle unutulmayacak gününüzü daha değerli kılıyor.

Kır düğünlerinin gerçekleşeceği mekanlarımızda ayrıca , DJ ve Dj ses sistemleri, ışık sistemleri, zengin standart süsleme ve seçenekli özel mono düğün pastası gibi detaylar davet mönü fiyatlarına dahil hizmetlerimizden.

Düğün organizasyonlarının yanısıra nişan, kına gecesi, gündüz nikah seremonileri, sünnet düğünleri, piknik ve şirket yemekleri gibi kurumsal davetlerin de gerçekleştiği Bahçelerimiz benzersiz atmosferi, kaliteli hizmeti, lükse sınır tanımayan yaklaşımı ile davetlerin en çok tercih edilen mekanları arasındadır.

Markanın ilk doğduğu yer olan Maslak Steigenberger Hotel’İn 26.katında bulunan Qubbe İstanbul; Kasım 2010 yılından bu yana dört senede 1250 davete ev sahipliği yaparak, 125 bin kişinin hafızasında mutlu anılarla kalan Qubbe İstanbul ; kısa sürede yerli ve yabancı basında geniş yer buldu.Platin dergisi özel haberine göre; Dubaide yer alan 122.kattaki BurjElHalife, Bankok’taki 63.kat Sirocco, Yeni Zelanda 190metrede yer alan Sky Towerdaki mekanların yanında Dünya’nın en yüksek ve görkemli mekanları arasında da örnek gösterildi . Ayrıca Air France’in seyahat dergisinde geniş bir haber olarak yer buldu..

Herşey dahil hizmet paketiyle,zengin standart süslemesinden, ses müziğe ve özel mono pasta ikramlarına kadar tüm hizmetleri davet sahibine hediye eden Bahçelerimizde geriye size doğanın ve lüksün tadını çıkarmak kalıyor..